Przemysław Szalczewski szalczewski.pl

Realizacje
zapraszam do kontaktu

Napisz do mnie już teraz a zaoferuję Ci pakiet strony www idealny dla Twojej potrzeby.
Projekty
Wysłanych mail
Przepracowane godziny
Amarilla Sailing Club to jedyne miejsce na Teneryfie, które dysponuje flotą łódek rekreacyjno- regatowych. Dzięki całorocznej pięknej pogodzie, możesz żeglować z nami nawet w zimie. Obiecujemy, że spędzisz z nami wyjątkowy czas pełen wrażeń i trudno będzie Ci opuścić tę piękną wyspę.
Z Przemkiem współpracuje od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Przemek jest profesjonalistą pod każdym względem, zawsze wykazuje się inicjatywą, pracuje szybko i efektywnie. Od początku współpracy jesteśmy w stałym kontakcie. Efekt końcowy mojej strony był naprawdę super. Polecam wszystkim!
Pierwsza profesjonalna flota hausbotów na obszarze Pętli Żuław i Kanału Ostródzko-Elbląskiego Jachty projektowane na bazie bogatych doświadczeń, testowane podczas europejskich ekspedycji, z powodzeniem użytkowane i czarterowane w wielu destynacjach!
Po raz pierwszy udało mi się znaleźć prawdziwego profesjonalistę z zakresu budowania i obsługi stron www. Współpraca jest doskonała pod każdym względem, począwszy od szybkości działania, po kreatywność i doradztwo. Przemek potrafi też pomóc w wielu innych tematach związanych z komputerami, wszystko rzeczowo i prosto wytłumaczyć. Zupełnie inaczej niż większość ludzi z tej branży, którzy używają języka zupełnie niezrozumiałego dla przeciętnego człowieka. Współpraca z Przemkiem to na prawdę przyjemność. Polecam wszystkim, którzy potrzebują kompleksowej obsługi z zakresu stron www.
Moja pierwotna strona internetowa. Lokalizacja UK. W tym momencie przekierowanie na domene .pl strona jednak aktywna nadal.
Brak.

N/A

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress